КОНТАКТ

Стапете во контакт со нас!

Адреса: Теодосиј Гологанов 28 (Палата Кузман)
1000 Скопје, Р. Македонија

Телефон: +389 (0)2 3223 579
Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

Web: www.kontext.com.mk

 

© 2014 Kontext. Сите права се задржани.

Дизајнирано од Cube Systems .